برگزاری یازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت برق ، آب و تأسیسات آب و فاضلاب


  برگزاری یازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت برق ، آب و تأسیسات آب و فاضلاب

عبدالناصر اسکندری مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی فارس برپایی این نمایشگاه را فرصت مغتنمی دانست تا شرکتهای فعال در این عرصه دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان قرار دهند .

عبدالناصر اسکندری مدیرعامل شرکت نمایشگاه­های بین المللی فارس برپایی این نمایشگاه را فرصت مغتنمی دانست تا شرکت­های فعال در این عرصه دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست­ اندرکاران و متخصصان قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنایع ، فعالیت­ها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

اسکندری گفت : امروزه دیگر روشنایی منازل ، معابر و محیط کار و یا جاری بودن آب سالم یکی از بدیهیات و اصول اولیه زندگی هر شهرنشینی است اما تمامی این­ها به یمن زحمات بی دریغ فعالان این عرصه میسر گردیده است. لذا اکنون که در این فضا فرصتی به منظور ایجاد تبادلات و تعاملات علمی در این زمینه فراهم گردیده است برخود وظیفه دانسته تا از تمامی تلاشهای متخصصین این عرصه تقدیر نموده و آرزومند برداشتن گام های نوین و پیشرفت هر چه بیشتر این صنایع باشیم.

وی همچنین تشریح کرد یازدهمین نمایشگاه صنعت برق در سالن حافظ به مساحت 6000 مترمربع و با حضور 70 شرکت در قالب 250 غرفه و یازدهمین نمایشگاه صنعت آب ، تاسیسات آب و فاضلاب در سالن های سرو و بهار در مساحتی بالغ بر 4000 متر مربع و با حضور 40 شرکت در قالب 140 غرفه از سراسر نقاط کشور اعم از شهرهای شیراز،تهران، اصفهان ، ارومیه ، تبریز و مشهد و ... برگزار می­گردد.

کلیه علاقمندان و فعالان در این عرصه مهم و کلیدی میتواند جهت بازدید از این نمایشگاه از تاریخ 29 دی ماه الی 2 بهمن ماه 1394 از ساعت 15 الی 20 به محل دائمی نمایشگاه بین المللی استان فارس مراجعه فرمایند.

 

 

\تاریخ ارسال خبر: سه شنبه، 29 دی 1394

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت نمایشگاه های بین المللی استان فارس می باشد

Web Design: Atlas Graphic