درخشش هفدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو


  درخشش هفدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو

هفدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو عصر روز گذشته با حضور جمعی از مسئولان استانی و حضور بیش از 70 شرکت از فعالان برتر این صنعت در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی فارس آغاز به کار کرد .

هفدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو عصر روز گذشته با حضور جمعی از مسئولان استانی و حضور بیش از 70 شرکت از فعالان برتر این صنعت در محل دایمی نمایشگاه  های بین المللی فارس آغاز به کار کرد .

 

 

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس هدف از برگزاری نمایشگاه قطعات خودرو را ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده و ارائه آخرین دستاوردها در زمینه تولیدات قطعات خودرو عنوان کرد و افزود: استان فارس به عنوان چهارمین استان بزرگ کشور در امر تولید قطعات همواره بازار پر رونقی برای خودرو سازان ، تولید کنندگان قطعات و مجموعه های خودرویی بوده است.

 

 

 

سید محمود موسوی بر نقش اساسی نظارتی اداره کل استاندارد و تاثیر آن بر آرامش خاطر مخاطبان تاکید کرد و بر این اساس  زمینه فعالیت مشارکت کنندگان را، تولید و عرضه  قطعات و لوازم یدکی جانبی و تزئینی و همچنین سازندگان رادیاتور ، فیلتر ، تسمه ، باتری ، تجهیزات تعمیرگاهی ، دستگاه های عیب یاب و دیاگ ،کمک فنر ، لنت ، بلبرینگ و کمربند  در قالب 316 غرفه از سراسر ایران برشمرد و افزود : امیدواریم این نمایشگاه گامی در جهت پیشرفت ایران عزیزمان در سال حمایت از کالای ایرانی و حمایت هر چه بیشتر از تولید کنندگان داخلی باشد.

 

 

موسوی همچنین اعلام کرد : تمامی علاقه مندان ، فعالان این صنعت و عموم بازدید کنددگان جهت بازدید از این نمایشگاه می توانند تا روز جمعه مورخ 12 مرداد 97 همه روزه از ساعت 17 تا 22 به محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس مراجعه نمایند.تاریخ ارسال خبر: چهارشنبه، 10 مرداد 1397

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت نمایشگاه های بین المللی استان فارس می باشد

Web Design: Atlas Graphic