شیراز شهر گل و بلبل میزبان دهمین نمایشگاه ملی گل و گیاه


  شیراز شهر گل و بلبل میزبان دهمین نمایشگاه ملی گل و گیاه

دهمین نمایشگاه گل و گیاه ، نهال و تجهیزات گلخانه ای به همراه هجدهمین نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی ، تبدیلی و ماشین¬آلات وابسته در مساحتی بالغ بر 8000 متر مربع فضای مسقف و فضای باز نمایشگاهی عصر دیروز در محل دائمی نمایشگاه¬های بین المللی فارس آغاز به کار کرد.

عبدالناصر اسکندری مدیرعامل شرکت نمایشگاه­های بین المللی فارس با بیان این خبر افزود : در طول تاریخ استفاده از گل و گیاه مسیر تکاملی گسترده­ای داشته است و مردم این سرزمین نیز همواره در توسعه فضای سبز و کاشت گیاهان کوشا بوده­اند . بدین جهت بالا بردن سطح آگاهی مردم در مورد فضای سبز و آشنایی با خواص گیاهان ضروری است.

اسکندری گفت : برگزاری چنین نمایشگاهی نه تنها تاثیرات بی چون و چرایی از جمله انتقال شادابی و تاثیر مثبت بر روان در زندگی روزمره شهروندان دارد بلکه باعث جلوگیری از فاجعه نابودی شهرها بر اثر آلودگی هوا و محیط زیست می گردد.

وی همچنین  تشریح کرد که فعالان حوزه گل و گیاه از 19 استان کشور به ارائه آخرین فناوری های روز و انواع گل و گیاه و تجهیزات گلخانه ای در سالن های سرو، بهار و نرگس می پردازند و شرکت­کنندگان نمایشگاه تخصصی صنایع­غذایی از سراسر نقاط کشور از جمله فارس تهران، قزوین، یزد، مازندران و خراسان رضوی در زمینه های تولید انواع مواد غذایی، کنسرویجات، لبنیات، نوشیدنی­ها، نانهای سلامت، ادویه­جات و ماشین­آلات پخت و ملزومات صنایع غذایی در سالن ملاصدرا به عرضه محصولات و فعالیت­های خود می­پردازند.

اسکندری افزود این نمایشگاه همزمان با نمایشگاه فرش دستباف تا تاریخ 30 بهمن ماه از ساعت 16 الی 21 پذیرای عموم بازدید­کنندگان می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 تاریخ ارسال خبر: سه شنبه، 27 بهمن 1394

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت نمایشگاه های بین المللی استان فارس می باشد

Web Design: Atlas Graphic