افتتاح نمایشگاه سفره هفت سین و گل آرایی


  افتتاح نمایشگاه سفره هفت سین و گل آرایی

هشتمین نمایشگاه سفره هفت سین ، گل آرایی، تزیینات منزل، شیرینی خانگی و هنرهای دستی بانوان بهمراه هشتمین نمایشگاه سراسری سوغات و هدایا در محل دائمی نمایشگاه¬های بین المللی استان فارس آغاز به کار کرد.

عبدالناصر اسکندری مدیر عامل شرکت نمایشگاه­های بین المللی فارس با بیان اینکه این نمایشگاه در 4 سالن سرو، بهار، نرگس و ملاصدرا در مساحتی بالغ بر 9000 متر مربع برگزار می­شود افزود شرکت ­کنندگان از سراسر نقاط کشور از جمله فارس، اصفهان، گیلان ،یزد، قم، کرمان، خراسان و ... در غالب 220 غرفه به ارائه فعالیت­ها و محصولات خود در زمینه های سفره هفت سین ، گل آرایی ، تزیینات منزل ، سفال ، قاب ، شیرینی خانگی ، لوازم کادویی، بدلیجات ، زیورآلات دست ساز ، مجسمه های خمیری و آموزشگاه­های هنری و ... می پردازند.

 

اسکندری گفت : شرکت نمایشگاه­های بین المللی فارس در جهت حمایت از مشاغل خانگی ، رفع بیکاری و تشویق به کارآفرینی اقدام به برگزاری این نمایشگاه کرده است چنانچه70 درصد مشارکت کنندگان این نمایشگاه را بانوانی که اغلب سرپرست خانواده و خانم ­های جوان و تحصیل کرده هستند تشکیل می دهند.

 

وی همچنین گفت : در کشور ما اینگونه مشاغل سابقه تاریخی دارند اما ظرفیت های این مشاغل در پیشبرد اهداف اقتصادی کشور ناشناخته مانده است و امیدواریم برگزاری این نمایشگاه فتح بابی برای توجه جدی­تر مسئولان محلی به ظرفیت های این گونه مشاغل باشد و منجر به برداشتن گامی دیگر در جهت کاهش بیکاری گردد.

 

 قابل به ذکر است که علاقمندان و عموم بازدیدکنندگان میتوانند جهت بازدید از این نمایشگاه از ساعت 14 الی 21 تا تاریخ جمعه چهاردهم اسفندماه به محل دائمی نمایشگاه­های بین المللی فارس مراجعه نمایند.

 

 تاریخ ارسال خبر: سه شنبه، 11 اسفند 1394

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت نمایشگاه های بین المللی استان فارس می باشد

Web Design: Atlas Graphic