بازدید معاون وزیر راه، مسکن، شهرسازی و شهرداری های کشور عراق از نمایشگاه بین المللی فارس


  بازدید معاون وزیر راه، مسکن، شهرسازی و شهرداری های کشور عراق از نمایشگاه بین المللی فارس 

 

استبرق ابراهیم الشوک پس از بازدید از نمایشگاه صنعت ساختمان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان فارس در شیراز در خصوص این نمایشگاه بیان داشت: افتخار داشتم از نمایشگاه تخصصی مصالح و صنعت ساختمان که نمایشگاهی با کیفیت بود بازدید کردم.

 

 

تمامی محصولات و کارهای ارائه شده در این نمایشگاه محصول و ساخت جمهوری اسلامی ایران است لذا از کارخانه داران و تولیدکنندگان خواستم محصولات خود را در کشور عراق به نمایش بگذارند تا شرکت ها و مردم عراق با آن آشنا شوند.

 

 

معاون وزیر راه، مسکن، شهرسازی و شهرداری های کشور عراق گفت: برای نمایشگاههای ویژه محصولات ایرانی در عراق امتیازات ویژه قائل می شویم.

 

 

وی ادامه داد: بازار عراق یک بازار پر سود و متفاوت برای شرکت های ساخت و ساز و تولیدکننده مصالح است که در این نمایشگاه مشاهده کردم بنابر این از شرکت های حاضر در این نمایشگاه خواستم در نمایشگاه های عراق حضور یابند تا متخصصین و هموطنان عراقی با محصولات ایرانی بیشتر آشنا شوند.

 

 

الشوک افزود: ما در حقیقت اطلاع چندانی از محصولات ایرانی و نحوه خرید آن ها نداریم و مردم عراق نمی دانند از چه طریقی باید اقدام به خرید محصولات ایرانی کنند.

 

 

وی اظهار کرد: من در این نمایشگاه مصالح، درب های ضد سرقت، پنجره ، سازه های آلومینیومی و بسیاری از ساخته های دیگر را مشاهده کردم که از با کیفیت ترین مواد ساخته شده است.

 

 

وی در خصوص انعقاد تفاهمنامه همکاری با شرکت های نمایشگاهی در ایران گفت: این تفاهمنامه ها باید بین شرکت های نمایشگاهی وابسته به وزارت تجارت عراق صورت بگیرد که البته ارتباطات خوبی بین شرکت های ایرانی با نمایشگاههای عراق وجود دارد و در آبان ماه امسال نمایشگاهی در عراق برپا شد که شرکت های بسیاری از ایران در آن حضور داشتند.

 

 

الشوک ادامه داد: همچنین نمایشگاههای بسیاری مختص محصولات ایرانی در شهرهای کربلا، بصره، نجف و بغداد برپا می شود و ما امیدواریم که برگزاری اینگونه نمایشگاه ها را بیش از گذشته در همه استان های عراق شاهد باشیم.

 

 

معاون وزیر راه، مسکن، شهرسازی و شهرداری های کشور عراق تصریح کرد: طبق شرایط و اصول شرکت نمایشگاههای عراق امتیازاتی برای نمایشگاههایی که ویژه محصولات ایرانی برپا شود در نظر گرفته شده است چرا که مردم عراق به محصولات و تولیدات ایران علاقه وافری نشان می دهند.تاریخ ارسال خبر: چهارشنبه، 5 دی 1397

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت نمایشگاه های بین المللی استان فارس می باشد

Web Design: Atlas Graphic