شروع به کار بیست و ششمین نمایشگاه تخصصی مبلمان منزل و دکوراسیون داخلی


  شروع به کار بیست و ششمین نمایشگاه تخصصی مبلمان منزل و دکوراسیون داخلی

بیست و ششمین نمایشگاه تخصصی مبلمان منزل و دکوراسیون داخلی با حضور جمعی از مسئولین استانی و فعالان و تولیدکنندگان برتر این حوزه عصر روزسه شنبه در محل دایمی نمایشگاه­های بین المللی فارس شروع به کار کرد

 

مدیرعامل شرکت نمایشگاه­های بین المللی فارس از به کار گیری پنج سالن سرو، بهار، نرگس، ملاصدرا و حافظ و همچنین فضای باز نمایشگاهی جهت ارائه و به نمایش گذاشتن جدیدترین محصولات و خدمات مشارکت کنندگان این عنوان خبر داد و گفت : صنعت تولید مبل و مصنوعات چوبی یکی از سه صنایع نخست و مطرح در میان صنایع کوچک جهان و یکی از سود آور ترین و زود بازده ترین صنایع جهان محسوب می شود که در واقع این جایگاه نشان دهنده ی ظرفیت های بسیار بالا ، قدرت اشتغال زایی و نقش مؤثر این صنایع در اقتصاد کشورها می باشد.

 

 

سید محمود موسوی گفت: 180 شرکت در قالب 563 غرفه از سراسر نقاط کشور و نمایندگان محصولاتی از کشورهای ترکیه و چین در این نمایشگاه حضور دارند و 37 درصد این مشارکت کنندگان را تولیدکنندگان و فعالان عرصه مبلمان و دکوراسیون استان فارس تشکیل داده اند.

 

 

وی همچنین زمینه فعالیت غرفه داران این نمایشگاه را تولید انواع مبلمان و سرویس خواب، سرویس نهارخوری، کاور مبل، میز تلویزیون، انواع تشک و خوشخواب، لوستر، دکوراسیون داخلی و غیره اعلام کرد.

 

 

 

موسوی از ضمانت خرید از این نمایشگاه خبر داد و تشریح کرد: عموم بازدید کنندگان جهت انعقاد قرارداد خرید مبلمان در این نمایشگاه می توانند حداکثر 20 درصد مبلغ فاکتور را پرداخت نمایند و مابقی مبلغ قرارداد را  زمانی پرداخت نمایند که سفارش خود را مطابق قرارداد و به صورت صحیح و سالم تحویل گرفته باشند و چنانچه هر گونه مشکلی در تحویل سفارش صورت پذیرد شرکت مجری برگزار کننده متعهد است مبلغ بیعانه پرداخت شده را بازگرداند و در صورتی که سفارش بدون بررسی سلامت کالا تحویل گرفته شود این شرکت و مجری نمایشگاه هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

 

 

حاج آقا هاشمی رئیس اتاق اصناف استان فارس در آیین روبان چینی و گشایش این نمایشگاه گفت : نمایشگاه شیراز به عنوان یکی از برترین نمایشگاه های کشور می تواند در حمایت از تولیدکنندگان داخلی و ارائه جدیدترین محصولات و خدمات فعالان صنایع مختلف به عموم مردم نقش بسزایی داشته باشد.

 

 

 وی همچنین گفت: با نظارت اصناف ،اتحادیه وشرکت نمایشگاه های بین المللی فارس درودگران و مبل سازانی که در این نمایشگاه حاضرند باید به تعهدات خود پایبند باشند و از نظر کیفیت بهترین محصولات خود را ارائه دهد، بنابراین مردم می توانند با اطمینان خاطر از این نمایشگاه مبلمان خود را انتخاب نمایند.

 

 

هاشمی گفت: بر توجه به نام گذاری امسال به نام سال حمایت از کالای ایرانی و اشتغال زایی بسیار بالای صنعت مبل سازی می توان با بیشتر اهمیت دادن به این صنعت بخش قابل توجهی از نیاز جامعه را پوشش داد.

وی همچنین از حمایت اتاق اصناف فارس از برگزاری نمایشگاه ها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس خبر داد و افزود از برگزاری نمایشگاه های غیر مجاز خارج از سایت نمایشگاه فارس جلوگیری می‌شود.

 

 

تمامی علاقمندان و عموم بازدیدکنندگان می توانند تا روز شنبه مورخ 22 دی ماه 1397 جهت بازدید از این نمایشگاه همه روزه از  ساعت 16 تا 21 به محل دایمی نمایشگاه­ های بین المللی فارس مراجعه کنند.تاریخ ارسال خبر: چهارشنبه، 19 دی 1397

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت نمایشگاه های بین المللی استان فارس می باشد

Web Design: Atlas Graphic