توقف کاروان بهاری گل و گیاه در نمایشگاه گلستان شیراز


  توقف کاروان بهاری گل و گیاه در نمایشگاه گلستان شیراز

چهاردهمین نمایشگاه گل و گیاه، گیاهان دارویی و تجهیزات گلخانه با حضور جمعی از مسئولین استانی و تولید کنندگان و پرورش دهندگان انواع نهال، گل و گیاه از سراسر نقاط کشور عصر روز دوشنبه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی فارس شروع به کار کرد.

 

 

 سید محمود موسوی مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس در آیین گشایش این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار ما گفت: ارتباط گل و فرآورده های گیاهی طبیعت با بشر از جمله هزاران نعمت خداوند است که هنرمندانه در اختیار انسان قرارداد تا از مناظر زیبای آن آرامش بگیرد و در جهت تلطیف روح و روان و حتی تأمین نیازهای غذایی و دارویی خود بهره ببرد.

 موسوی افزود: این نمایشگاه در جهت توجه بیش از پیش به طبیعت و همچنین حمایت از تولید کنندگان داخلی و مشاغل خانگی در سه سالن سرو، بهار و نرگس و با حضور ۹۹ شرکت در قالب ۲۱۵ غرفه برگزار می گردد.

 وی همچنین از مشارکت ۶۰ درصدی تولیدکنندگان و فعالان عرصه گل و گیاه استان فارس در این نمایشگاه خبر داد و گفت: مابقی غرفه‌داران از استان‌های گیلان، تهران، مازندران، اراک، خراسان رضوی، البرز، یزد، قزوین، اصفهان، همدان و آذربایجان شرقی و همچنین نمایندگان محصولاتی از کشورهای چین و ترکیه به ارائه محصولات و خدمات خود می‌پردازند.

این نمایشگاه تا روز جمعه مورخ ۵ بهمن ۱۳۹۷ همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ پذیرای عموم بازدیدکنندگان می باشد و علاقمندان می‌توانند جهت بازدید به محل دایمی نمایشگاه های بین المللی فارس واقع در شهرک گلستان مراجعه کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 تاریخ ارسال خبر: دوشنبه، 1 بهمن 1397

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت نمایشگاه های بین المللی استان فارس می باشد