دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تخصصی کشاورزی در شیراز گشایش یافت .


  دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تخصصی کشاورزی در شیراز گشایش یافت .

دوازدهمین نمایشگاه کشاورزی ، ماشین آلات ، نهاده ها ( کود، سم، بذر) و آبیاری با شعار همکاری مشترک جهانی برای افزایش بهره¬وری در کشاورزی ایران عصر روز سه شنبه هفتم اردیبهشت در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان فارس آغاز به کار کرد.

عبدالناصر اسکندری مدیر عامل شرکت نمایشگاههای بین المللی فارس با بیان این خبر افزود: این نمایشگاه در مساحتی بالغ بر 20000 متر مربع با حضور 250 شرکت در غالب 1500 غرفه در 5 سالن مسقف نمایشگاهی و فضای باز برگزار می گردد .

اسکندری گفت: در این نمایشگاه 85 شرکت خارجی از 9 کشور دارای فناوری در حوزه کشاورزی از جمله آلمان، فرانسه، اسپانیا، کانادا، ایتالیا، هلند، بلاروس، ترکیه و چین  حضور دارند و برای اولین بار سفرای کشورهای آلمان و فرانسه و نیز هیأتهای تجاری از دیگر کشورها به بازدید از این نمایشگاه می­پردازند.

اسکندری ضمن اعلام این خبر که در حاشیه این نمایشگاه با دعوت از بهترین اساتید دنیا و با همکاری اتاق بازرگانی 4 کنفرانس در حوزه های مختلف از جمله بررسی مشکلات شایع کشاورزی و ارائه راهکارها برگزار می گردد افزود : بخش کشاورزی به واسطه مولد بودن در حوزه های اقتصادی تاثیر بسزایی در روند توسعه اقتصاد کشور خواهد داشت، ازاین­رو با توجه به مزیت نسبی استان فارس در کشاورزی و تولید محصولات و ادوات کشاورزی امیدواریم بتوانیم با برگزاری این نمایشگاه گامی مؤثر در این حوزه برداریم.

وی همچنین افزود: علاقمندان، متخصصان و عموم بازدیدکنندگان می توانند تا                  دهم اردیبهشت­ماه از ساعت 30/15 الی 30/21 جهت بازدید از این نمایشگاه  به محل دائمی نمایشگاههای بین المللی فارس مراجعه فرمایند.

 

 

 

 

 

 

 تاریخ ارسال خبر: سه شنبه، 7 اردیبهشت 1395

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت نمایشگاه های بین المللی استان فارس می باشد

Web Design: Atlas Graphic