افتتاحیه دوازدهمین نمایشگاه بین المللی دام ، طیور ، آبزیان ، دامپزشکی و داروهای دامی


  افتتاحیه دوازدهمین نمایشگاه بین المللی دام ، طیور ، آبزیان ، دامپزشکی و داروهای دامی

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، آبزیان ، دامپزشکی و داروهای دامی با حضور 242 شرکت از سراسر نقاط کشور و نمایندگان کشورهای خارجی عصر دیروز در محل دائمی نمایشگاه¬های بین المللی فارس آغاز به کار کرد.

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، آبزیان ، دامپزشکی و داروهای دامی با حضور 242 شرکت از سراسر نقاط کشور و نمایندگان کشورهای خارجی عصر دیروز در محل دائمی نمایشگاه­های بین المللی فارس آغاز به کار کرد.

 

 

در همین رابطه مدیر عامل شرکت نمایشگاه­های بین المللی فارس با بیان اینکه این نمایشگاه از لحاظ تعداد مراجعه کنندگان، غرفه داران و فضای نمایشگاهی 20 درصد رشد داشته است افزود مشارکت کنندگان از 16 استان کشوراز جمله تهران،  فارس ،  اصفهان، گیلان، مازندران، آذربایجان غربی و همدان و ... و 35 شرکت خارجی به عنوان نمایندگان کشورهای ترکیه، ایتالیا، اسپانیا، آلمان،چین، فرانسه، و هلند در فضایی بالغ بر 15 هزار متر مربع در سالن­های حافظ ، سرو ، نرگس و بهار به تبادل اطلاعات و انتقال تکنولوژی و ارائه آخرین دستاورهای خود می پردازند.

عبدالناصر اسکندری در حاشیه افتتاح این نمایشگاه گفت: با توجه به این که استان فارس جزء استانهای شاخص در پرورش دام ، طیور و تولید مواد پروتئینی است و همچنین دارای پتانسیل مناسبی در تولیدات دامی و خوراک دام می باشد، شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس به منظور کمک به توسعه کشور و پیشرفت صنعت دام و طیور و ایجاد انگیزه و رقابتی سالم میان فعالان و تولیدکنندگان برای دوازدهمین سال پیاپی به برگزاری این                 نمایشگاه می پردازد.

وی با بیان اینکه همزمان با این نمایشگاه کارگاههای آموزشی و کنفرانس های تخصصی  برگزار می گردد افزود تمامی علاقمندان، متخصصان و عموم بازدید کنندگان می توانند تا جمعه 24  اردیبهشت ماه از ساعت 30/15 الی 30/21 جهت بازدید از این نمایشگاه به محل دائمی نمایشگاه­های بین المللی فارس مراجعه فرمایند.

 

 

 

 

 تاریخ ارسال خبر: سه شنبه، 21 اردیبهشت 1395

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت نمایشگاه های بین المللی استان فارس می باشد

Web Design: Atlas Graphic