جلسه هماهنگی برگزاری چهارمین نمایشگاه تخصصی طلا و جواهر با ریاست معاون استاندار


   جلسه هماهنگی برگزاری چهارمین نمایشگاه تخصصی طلا و جواهر با ریاست معاون استاندار

اولین جلسه هماهنگی برگزاری چهارمین نمایشگاه تخصصی طلا ، جواهر، نقره ، ساعت و گوهر سنگ ها با ریاست معاون محترم هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس روز چهارشنبه مورخ 26/4/98 ​در دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس برگزار شد.

 

 مهندس رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس از برگزاری این نمایشگاه اظهار خرسندی کرد و گفت باید تلاش گردد در راستای توسعه اقتصادی استان حداقل ۵۰ درصد از مشارکت کنندگان این نمایشگاه را تولیدکنندگان و شرکت های فعال حوزه طلا و جواهر استان فارس تشکیل دهند .

وی همچنین همکاری دستگاه‌های اجرایی ، سازمان ها و ادارات استان را لازمه هر چه بهتر برگزار شدن این نمایشگاه دانست و گفت امیدواریم برگزاری این رویداد بتواند نقش موثری در ایجاد رونق اقتصادی استان و کشور داشته باشد.

سید محمود موسوی مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس نیز در این جلسه از اعلام آمادگی مجموعه نمایشگاه های بین المللی فارس برای برگزاری این رویداد خبر داد و گفت چهارمین نمایشگاه تخصصی طلا ،جواهر، نقره ، ساعت و گوهر سنگ ها از  ۱۶ تا ۱۹ مرداد ماه امسال در سالن حافظ و در فضایی بالغ بر ۶ هزار مترمربع و با حضور تولیدکنندگان، سازندگان و فعالان برتر این عرصه برگزار خواهد شد

این جلسه با حضور نمایندگان سازمان‌ها و ادارات اجرایی و نظارتی استان از جمله اداره کل میراث فرهنگی ،گردشگری و صنایع دستی استان فارس ، اداره کل استاندارد استان فارس ، شهرداری شیراز،  نیروی انتظامی استان فارس، اداره کل امور مالیاتی استان فارس ،اتحادیه طلا ، جواهر و نقره استان فارس، جامعه هتلداران استان فارس و اتاق اصناف استان فارس  برگزار شد.

مهندس بندرچی مدیرعامل شرکت رستاک پادویژن به عنوان مجری برگزاری چهارمین نمایشگاه طلا و جواهر فارس ضمن ارائه فرم ثبت نام غرفه داران این نمایشگاه از به کارگیری تمام تخصص و قدرت جهت برپایی هرچه باشکوه تر این رویداد و کمک به تولید کنندگان این عرصه خبر داد.

 مهندس زاهدیان معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی ،گردشگری و صنایع دستی استان فارس گفت با هماهنگی با کارآفرینان و فعالان حوزه گوهر سنگ ها و زیورآلات استان نسبت به برگزاری پاویون ویژه اداره کل میراث فرهنگی اقدام می گردد و جهت معرفی این رویداد پوسترهای تبلیغاتی این نمایشگاه در اماکن توریستی و گردشگری نصب خواهد شد.

نماینده فرماندهی نیروی انتظامی استان فارس نیز در این جلسه گفت با توجه به اهمیت و حساسیت نمایشگاه مزبور کلیه اقدامات لازم جهت تامین امنیت برگزاری نمایشگاه طلا و جواهر انجام خواهد گرفت.

در این جلسه نماینده اداره کل امور مالیاتی استان فارس از حداکثر همکاری با شرکت کنندگان در این نمایشگاه خبر داد و گفت حضور در این نمایشگاه نه تنها اثرات منفی در مباحث مالیاتی مشارکت کنندگان ندارد بلکه از دیدگاه تشویق به آن نگریسته می شود.

رئیس اتحادیه طلا، جواهر و نقره استان فارس با بیان اینکه اطلاع رسانی ویژه‌ای به اعضای زیر مجموعه اتحادیه در خصوص برگزاری این رویداد صورت پذیرفته است گفت استان فارس ظرفیت بالایی برای تولید و صادرات طلا دارد و می توان با نشان دادن اهمیت ویژه طلا جایگاه مناسبی در صادرات آن پیدا کرد.

 مستغنی همچنین گفت در جهت حمایت از این نمایشگاه مشارکت کنندگان با تخفیف ویژه در سود و اجرت ساخت ، پذیرای علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان خواهند بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 تاریخ ارسال خبر: پنجشنبه، 27 تیر 1398

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت نمایشگاه های بین المللی استان فارس می باشد