شروع به کار بیست و هفتمین نمایشگاه تخصصی مبلمان


  شروع به کار بیست و هفتمین نمایشگاه تخصصی مبلمان 

 

بیست و هفتمین نمایشگاه تخصصی مبلمان منزل و دکوراسیون داخلی و سیزدهمین نمایشگاه مبلمان اداری به همراه نهمین نمایشگاه خانه مدرن با حضور جمعی از برترین تولیدکنندگان و فعالان حوزه مبلمان و دکوراسیون عصر روز گذشته در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس شروع به کار کرد.

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی فارس از برگزاری این نمایشگاه ها در ۵ سالن بهار، سرو ، نرگس ، ملاصدرا و حافظ و فضای باز نمایشگاهی خبر داد و گفت ۱۹۰ مشارکت کننده در قالب ۶۰۰ غرفه از سراسر نقاط کشور در فضایی بالغ بر ۲۰ هزار مترمربع به ارائه آخرین و جدیدترین محصولات و خدمات خود می‌پردازند.

سید محمود موسوی مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: صنعت مبلمان در ایران به دلیل درصد بالای ایجاد اشتغال و به کارگیری نیروی کار و همچنین ارزش افزوده قابل توجه از اهمیت بسیار بیشتری نسبت به دیگر صنایع چوبی برخوردار است و در راستای کمک به رونق تولید و اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی اگر به این صنعت زودبازده توجه ویژه شود علاوه بر اینکه تولیدات داخلی این صنعت قابلیت رقابت در بازارهای بین المللی و تحقق توسعه صادرات غیرنفتی را دارد می‌تواند منجر به توسعه و پیشرفت اقتصادی کشور نیز گردد.

موسوی با اعلام اینکه مشارکت کنندگانی از استان‌های فارس، تهران، خراسان رضوی، یزد، هرمزگان، اصفهان و قم در این نمایشگاه حضور دارند گفت: ۴۲ درصد از غرفه داران بیست و هفتمین نمایشگاه مبلمان فارس را تولیدکنندگان و فعالان عرصه مبلمان و دکوراسیون استان فارس تشکیل داده اند.

وی همچنین افزود این نمایشگاه با حمایت و نظارت مستقیم اتحادیه صنف درودگران و مبلسازان شیراز برگزار میگردد و بازدید کنندگان جهت خرید از این نمایشگاه هنگام انعقاد قرارداد فقط ۲۰ درصد مبلغ را پرداخت کرده و مابقی هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش خود به صورت صحیح و سالم پرداخت می نمایند.

تمامی علاقه مندان و عموم مردم می توانند جهت بازدید از جدیدترین محصولات ارائه شده در حوزه مبلمان و دکوراسیون تا روز شنبه مورخ ۲ شهریور  1398 همه روزه از ساعت ۱۷ تا ۲۲ به محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس مراجعه نمایند.

 

*** گزارش تصویری:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 تاریخ ارسال خبر: چهارشنبه، 30 مرداد 1398

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت نمایشگاه های بین المللی استان فارس می باشد