0%


مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس در دیدار با مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان: برگزاری نمایشگاه ها فرصت مناسبی برای آسیب شناسی حوزه تولید و صنایع است
    
تعداد بازدید: 183
    

چاپ

    
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1401/1/29

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: برگزاری نمایشگاه ها  فرصت مناسبی برای آسیب شناسی حوزه تولید و صنایع است.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس، مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس در دیدار با مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت: پیام  نام گذاری سالانه مقام معظم رهبری در پانزده سال گذشته، در اولویت بودن برنامه ریزی اقتصادی  متکی به دانش و توان داخلی نسبت به سایر امور می باشد

 

مهندس فرهادی افزود: تلاش جهت تحقق این راهبرد ملی که در قالب شعار سال بیان شده است، تکلیف و وظیفه همگانی است که لازمه آن همدلی، هم افزایی و به کارگیری همه ی ظرفیت ها است.

 

 

او با بیان اینکه مسیر و ریل رشد و توسعه‌ی اقتصادی کشور طبق رهنمودهای مقام معظم رهبری مشخص شده است، ادامه داد: شرکت های شهرک صنعتی و شرکت نمایشگاه های بین المللی به واسطه وظایفی که بر عهده دارند، نقش مهم و تاثیر گذاری در تحقق شعار سال و مباحث اقتصادی دارند.

 

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس ادامه داد: از وظایف ذاتی شرکت شهرک های صنعتی است که صنعتگر تحت پوشش خود را حمایت کند و شرکت نمایشگاه ها هم باید زمینه را برای حضور و معرفی توانمندی و تولیدات شرکت ها با همکاری دستگاه‌های متولی اقتصادی و صنعتی فراهم کند.

 

مهندس فرهادی گفت:امسال نمایشگاه صنایع  کوچک با حمایت شرکت شهرک‌های صنعتی با قوت و قدرت و بهتر از سنوات گذشته  برگزار می شود . که با توجه به ارتباط  شرکت شهرک‌های صنعتی با صنایع کوچک و اقدامات حمایتی آن ، نقش محوری در برگزاری این عنوان نمایشگاهی دارند. .

 

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس بیان کرد: در خرداد ماه امسال یک نمایشگاه تخصصی ملی در حوزه دانش بنیان نیز برگزار می شود؛ انتظار می رود شرکت  شهرک های صنعتی بر اساس ماهیت و نقش سازمانی خود در کنار پارک علم و فناوری، در این رابطه نیز با نقش آفرینی لازم و حمایت مالی از شرکت های دانش بنیان برتر کشور، بستر مناسب را برای حضور این شرکت ها در نمایشگاه فراهم کند.

او افزود: برگزاری نمایشگاه ها فرصت مناسبی است که متولیان امر از نزدیک در کنار مشاهده ظرفیت ها و توانمندی ها، با چالش ها، مشکلات و نقاط ضعف

 و آسیب حوزه های مختلف تولید و صنعت آشنا و برای رفع موانع برنامه ریزی و اقدام کنند.

در این جلسه مهندس هاشمی مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس نیز ضمن استقبال از پیشنهادات و دیدگاه های مطرح شده، آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری بر اساس تنظیم تفاهم نامه فی‌مابین اعلام کرد.

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

با عضویت در خبرنامه از جدیدترین اخبار نمایشگاه باخبر شوید

تعداد افراد آنلاین: 10 نفر

آمار بازدید امروز: 422 نفر

آمار بازدید کل: 2482175 نفر

07136200040-3 07136200040-3
07136200047 07136200047
info@farsfair.ir
شیراز - شهرک گلسـتان - بلوار علامه دهخدا - محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فـارس - ساختمان اداری
کد پستی : 88111-71894

با ما همـــراه باشید

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت نمایشگاه بین المللی فارس می باشد

طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس