0%


مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس: پاسداشت فرهنگ اسلامی؛ از اولویت های اصلی شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس است
    
تعداد بازدید: 259
    

چاپ

    
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1401/4/12

مهندس فرهادی افزود: طبق چهارچوب شرع و احکام مقدس اسلام، توجه و ضرورت رعایت عفاف و حجاب در همه ی حوزه ها و عرصه ها ، لازمه حفظ و تقویت امنیت اخلاقی جامعه می باشد.


به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس، عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: در کنار اهداف اقتصادی و تجاری نمایشگاه های بین المللی فارس؛ توجه به مبانی دینی در حوزه اجتماعی و رعایت شئونات فرهنگی مبتنی بر ارزش های اسلامی از اولویت های این شرکت است.


مهندس فرهادی افزود: طبق چهارچوب شرع و احکام مقدس اسلام، توجه و ضرورت رعایت عفاف و حجاب در همه ی حوزه ها و عرصه ها ، لازمه حفظ و تقویت امنیت اخلاقی جامعه می باشد .

 

او بیان کرد: به منظور دستیابی به این اهداف در زمان برگزاری همه ی عناوین نمایشگاهی ، اقداماتی مثل نصب الواح و اقلام فرهنگی در فضای محیطی و پخش پیام های ایجابی و تشویقی از طریق رادیو نمایشگاه در کنار تذکر لسانی که تاکید مقام معظم رهبری است در حال اجرا می باشد ،


تلاش ما بر این است که فریضه امر به معروف و نهی از منکر را در فضای نمایشگاه ها آنچنان که شایسته دین مبین اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی است، اجرا کنیم.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: از ابتدای امسال در یک حرکت ابتکاری و در جهت پاسداشت فرهنگ اصیل اسلامی با حضور در سالن های نمایشگاه در آخرین روز برپایی هر نمایشگاه، به موازات انتخاب غرفه نمونه به لحاظ فنی و اجرایی ، غرفه نمونه به لحاظ فرهنگی نیز انتخاب و از غرفه دارانی که شئونات اسلامی را به خصوص در حوزه عفاف و حجاب رعایت کرده باشند، تقدیر و تشکر می شود.

مهندس فرهادی گفت: انتخاب این غرفه داران با حضور میدانی نیروهای امر به معروف و نهی از منکر شرکت نمایشگاه های بین الملی فارس در آخرین روز هر عنوان نمایشگاهی صورت می گیرد.

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

با عضویت در خبرنامه از جدیدترین اخبار نمایشگاه باخبر شوید

تعداد افراد آنلاین: 7 نفر

آمار بازدید امروز: 492 نفر

آمار بازدید کل: 2979412 نفر

07136200040-3 07136200040-3
07136200047 07136200047
info@farsfair.ir
شیراز - شهرک گلسـتان - بلوار علامه دهخدا - محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فـارس - ساختمان اداری
کد پستی : 88111-71894

با ما همـــراه باشید

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت نمایشگاه بین المللی فارس می باشد

طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس